KONKURS DLA GOSPODARSTW AGROTURYSTYCZNYCH Z GMINY BIAŁOWIEŻA!!!!!

Wójt Gminy Białowieża Grzegorz Kasprowicz zaprasza wszystkich mieszkańców którzy prowadzą gospodarstwa agroturystyczne do udziału w Konkursie „Białowieska Agroturystyka Roku” . Celem konkursu jest promocja gospodarstw agroturystycznych, produktów turystyki wiejskiej z terenu gminy Białowieża.

Warunkiem udziału w konkursie jest spełnienie wymagań regulaminu oraz wypełnienie i dostarczenie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z załącznikami.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 28 września br. do sekretariatu Urzędu Gminy Białowieża ul. Sportowa 1, 17-230 Białowieża w godzinach pracy Urzędu.

W konkursie mogą wziąć udziały wszystkie gospodarstwa agroturystyczne zarejestrowane w ewidencji innych obiektów w których są świadczone usługę hotelarskie na terenie gminy Białowieża.

Więcej informacji w Regulaminie Białowieska Agroturystyka Roku, oraz u Pani Justyny Parchotik tel. 85 681 24 87 w. 35 , adres e-mail: j.parchotik@ug.bialowieza.pl