Multikino zaprasza na Filmowe Lato w zasięgu Orange

czyli kinowe przeboje w plenerze

HARMONOGRAM PROJEKCJI W BIAŁOWIEŻY:

14.08, g. 21.00 Stadion Gminny, ul. Sportowa/Sarnia, Białowieża: „Do zakochania jeden krok”

15.08, g. 21.00 Stadion Gminny, ul. Sportowa/Sarnia, Białowieża: „Kamper”

Organizator: Multikino

Sponsorzy: Orange, Lay's

Patroni medialni: RMF FM, NaszeMiasto.pl, KINO TV, VIVA!

Partner: Polregio

Start: 15 czerwca 2018 r.

Ostatnia projekcja: 8 września 2018 r.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny!

Zapraszamy na www.filmowelatozorange.pl!

Filmowe Lato w zasięgu Orange zaprasza na filmowe hity w kinie plenerowym w Białowieży. W sercu Puszczy Białowieskiej obejrzymy „Do zakochania jeden krok” - brytyjską komedię o tym, że życie zaczyna się po sześćdziesiątce oraz „Kampera” - słodko-gorzki film o współczesnych trzydziestolatkach. Wstęp na seanse jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest sieć kin Multikino, a sponsorem Orange.

14 sierpnia na Stadionie Gminnym w Białowieży obejrzymy zwariowaną, brytyjską komedię „Do zakochania jeden krok”. Film opowiada historię sześćdziesięcioletniej Sandry, która, po tym jak przyłapuje męża na zdradzie, wyprowadza się do siostry. Ten krok zmienia jej życie. Choć Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca!

Kolejnego wieczoru zobaczymy „Kampera” - tym razem głównymi bohaterami są trzydziestolatkowie - Mania i Kamper. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. Kiedy w jej życiu pojawia się dojrzały mężczyzna, uznany szef kuchni i uosobienie sukcesu, Mania zacznie zastanawiać się, czy pociąga ją jeszcze beztroski urok jej męża.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny!

O PROJEKCIE FILMOWE LATO W ZASIĘGU ORANGE:

W ciągu trzech letnich miesięcy Filmowe Lato w zasięgu Orange pojawi się wszędzie tam, gdzie Polacy wypoczywają w okresie letnim. Stanowić będzie doskonałą alternatywę do spędzenia czasu w gronie najbliższych. Zagości zarówno w popularnych kurortach: Mikołajki, Szklarska Poręba Krynica Morska, jak i malowniczo położonych miejscowościach – Tleń, Osie, Olecko i Czaplinek. Zaparkuje przy tężniach w Ciechocinku oraz w Kołobrzegu, Gołdapi, Cisnej, Inowrocławiu, Rabce-Zdrój i Szczawnicy. Umiejscowione będzie także nad Parsętą, Drwęcą i Nogatem. Zacumuje nad przystaniami mazurskich jezior i na plażach Bałtyku. Pojawi się w takich krainach, jak: Pałuki, Kaszuby, Kujawy, Lubelszczyzna, Podlasie i Suwalszczyzna. Dotrze też na Mazury Garbate i do serca Puszczy Białowieskiej. Widzowie będą mieli ponadto niecodzienną okazję brać udział w projekcjach w otoczeniu Tatr, Karkonoszy i Połonin Bieszczadzkich.

W repertuarze Filmowego Lata w zasięgu Orange pojawią się filmy, które zachwyciły widzów na całym świecie. Na wielkim ekranie widzowie spotkają się z plejadą gwiazd, m.in. z Robertem Redfordem, Kirsten Stewart, Robertem De Niro, Emmą Thomson, Keirą Knightley i Ryanem Goslingiem.

Zaprezentowane zostaną takie produkcje, jak: „Lato w Prowansji” z Jeanem Reno, oscarowy „La La Land” z genialnymi kreacjami Ryana Goslinga i Emmy Stone, „Śmietanka towarzyska” w reżyserii Woody’ego Allena. Nie zabraknie również komedii kryminalnych – a wśród nich:  „Nice guys. Równi goście” z  nagrodzonym Oscarem Russellem Crowe oraz Ryanem Goslingiem i „Nieobliczalni” z Omarem Sy’em, gwiazdą „Nietykalnych”, najbardziej kasowego francuskiego filmu wszech czasów.

Informacje o spółce Multikino:

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Od 2013 roku należy do Grupy VUE Entertainment – lidera na europejskim rynku kinowym, znanego ze stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Obecnie Multikino jest operatorem 32 kin w 27 miastach Polski z łączną liczbą 258 ekranów. W sierpniu 2007 r. otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 9 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób z największym w Europie ekranem przystosowanym do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). Od sierpnia 2017 r. w Multikinie Złote Tarasy działa nowoczesna sala umożlwiająca oglądanie seansów w technologii VR (virtual reality) – Multikino VR by Samsung. Grupa jest również operatorem kin w Rydze oraz Wilnie.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty, maratony, transmisje sportowe, opery HD, bloki tematyczne, np.: „Kino Na Obcasach”, „Multibabykino” oraz wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce, w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage oraz Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do projekcji trójwymiarowej Dolby 3D Multikino należy do grona światowych liderów kinowej cyfryzacji, czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet.

Kontakt dla mediów:

Joanna Stankiewicz