• Żubry
  • Sarny

Najnowsze wydanie "Głosu Białowieży"

Najnowsze wydanie "Głosu Białowieży"

Najnowsze wydanie "Głosu Białowieży", a w nim można przeczytać: Wójt informuje, Informacje Rady Gminy, Piękna wizyta na Białorusi, Spotkanie opłatkowe w Białowieży...

W najnowszym wydaniu Głosu Białowieży: Wójt informuje, Informacje Rady Gminy, Piękna wizyta na Białorusi,   Spotkanie opłatkowe w Białowieży, Cenne książki o ekosystemach Białowieskiego Parku Narodowego, Odeszła Olga Łukaszewicz, Kącik przedszkolaka, „Wieczór kolęd” w Białowieskim Ośrodku Kultury, Ferie z Białowieskim Ośrodkiem Kultury oraz fotogalerie, VI Przegląd kolędniczy Białowieża 2017 „Leć kolędo, leć…”, Dzień Babci i Dziadka, „Pszczółka”- drobiazg, który cieszy uczniów, Cegiełki na remont i wyposażenie białowieskiego kościoła, Seniorzy dziękują za remont swego klubu, Rusza RadioSTACJA BIAŁOWIEŻA, Leśnicy uratowali psa, Mobilny przewodnik po Puszczy Białowieskiej, Turniej piłki siatkowej o Puchar Prezesa OSP w Białowieży, BOK - informacje.

Życzymy miłej lektury.