• Żubry
  • Sarny

Najnowsze wydanie "Głosu Białowieży"

Najnowsze wydanie "Głosu Białowieży"

Jest najnowsze wydanie GŁOSU BIAŁOWIEŻY, a w nim informacje Wójta, ulotne wakacyjne chwile z BOKiem, ostatni koncert z cyklu Różnogłosie.

Od opery po szlagiery w Białowieży, czyli koncert muzyki poważnej,  spektakl „Puszczańskie opowieści”, stały cykl -  Nasi sąsiedzi, wycieczka przedszkolaków do „Rezerwatu Pokazowego Żubrów” BPN,  Międzykulturowy dialog polsko - białoruskiego pogranicza, D zień Mamy i Taty,  VI Podlaski Festiwal Tańca Nowoczesnego, wycieczka przedszkolaków do biblioteki,  Projekt „Dlaczego warto chronić czynnie? Bierna i czynna ochrona przyrody w Puszczy Białowieskiej”, ERASMUS+ BUS wystąpił w PUSZCZY,  Wieczorek białoruski z zespołem Dawid Szymczuk Band, I Białowieski Piknik Rodzinny,  I Białowieski Turniej Sołectw, VII Turniej o Puchar Prezesa OSP w Białowieży,  informacje Białowieskiego Ośrodka Kultury, inicjatywa połączenia BOK i GBP, Wójt odznaczony przez strażaków.

Zapraszamy do lektury!

Pliki do pobrania

Przydatne linki