• Żubry
  • Sarny

Najnowsze wydanie "Głosu Białowieży"

Najnowsze wydanie "Głosu Białowieży"

Już jest pierwszy numer Głosu Białowieży 2018, a w nim: Informacje wójta, Usuwanie wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Białowieża,

Zmiana stawki za odpady komunalne, Spotkanie z Leśnikiem, Przeniesienie księgozbioru biblioteki, Mural na BOKu, Młody białowieski artysta, Działalność Towarzystwa Przyjaciół Energii Odnawialnej w Białowieży w 2017 roku, VII Przegląd Kolędniczy „Leć kolędo, leć…”, Ankieta kulturalna BOK, XII Turniej Białowieskich Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białowieża, XII Turniej – fotorelacja, Kinder + Sport, Dzień Kobiet w BOKu, BOK – informacje, Zapusty w Pogorzelcach, GBP – informacje, Życzenia wielkanocne. Zapraszamy do lektury.

Pliki do pobrania