Nowe wydanie Głosu Białowieży

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Głosu Białowieży, a w nim:...

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Głosu Białowieży, a w nim: Wójt informuje, Co słychać w powiecie?, Złote Gody, Pierwszy Konwent Żubrowy w Białowieskim Parku Narodowym, 10-lecie zespołu Ruczajok, IBS PAN z pucharem Wójta Białowieży w piłce siatkowej kobiet, Październik – Święto Bibliotek Szkolnych, Szachy to świetna rozrywka, Siatkarki w Wysokiem Mazowieckiem, Turniej Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Białowieża, Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z wizytą w Rumunii, Przedszkolaki uczą się ratować życie, „Co to jest Niepodległość?”, Sukces OSP Białowieża, Mała książka – wielki człowiek, Zima tuż, tuż!, BOK zaprasza. Życzymy miłej lektury!

Redakcja

Gazeta dostępna w formacie pdf również na stronie internetowej Urzędu Gminy Białowieża (www.gmina.bialowieza.pl, zakładka WIĘCEJ, zakładka GAZETA LOKALNA) oraz w stałych punktach na terenie Białowieży:
Sekretariat Urzędu Gminy Białowieża, ul. Sportowa 1
Biblioteka, ul. Sportowa 1