Poszukujemy pracownika na stanowisko WOŹNY do pracy w Białowieskim Parku Narodowym

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  1. Zatrudnienie na stanowisku: woźny.
    2. Forma umowy: umowa o pracę na czas określony w wymiarze całego etatu.

Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy:

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywności,
    • dyspozycyjności,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • pewności siebie, umiejętności radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach.

Do zakresu obowiązków będzie należało:

  1. Utrzymanie czystości w obiektach BPN.
    2. Czuwanie, by wszystkie pomieszczenia w BPN były zamknięte o odpowiednich porach.
    3. Utrzymanie czystości wokół budynków BPN.
    Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w dniu 13.05.2019 r. o godzinie 10:00 w budynku Białowieskiego Parku Narodowego w sali konferencyjnej koło sekretariatu.

Forma kontaktu:

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie listu motywacyjnego i życiorysu-CV na adres mailowy: bpn@bpn.com.pl lub dostarczanie ich do sekretariatu Białowieskiego Parku Narodowego (adres: Park Pałacowy 11, 17-230 Białowieża) do 13.05.2019 r. do godziny 8:00 włącznie.
W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. , poz.1000 z późniejszymi zmianami)".