• Żubry
  • Sarny

Spotkanie informacyjne z zakresu wsparcia dla przedsiębiorców

Spotkanie informacyjne z zakresu wsparcia dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka

Szanowni Państwo,

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na spotkanie informacyjne z zakresu wsparcia dla przedsiębiorców działających w branży turystycznej w Polsce Wschodniej – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka, które odbędzie się 31 lipca 2018 r. w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3 (sala 206). Szkolenie odbędzie się w godzinach 9.30-13.30.

Więcej informacji w załącznikach oraz pod adresem: http://podlaskie.it/aktualnosci/spotkanie-informacyjne-przedsiebiorcza-polska-wschodnia-wsparcie-z-funduszy-europejskich-na-rozwoj-turystyki/

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@podlaskie.it lub pod numerem telefonu 856537797 do dnia 27.07.2018.