• Żubry
  • Sarny

XIV Turniej Białowieskich Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej

XIV Turniej Białowieskich Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej

Zaproszenie na XIV Turniej Białowieskich Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białowieża...

Zaproszenie na XIV Turniej Białowieskich Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białowieża

Wójt Gminy Białowieża Waldemar Albert Litwinowicz, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży Krzysztof Petruk oraz Prezes Zarządu UKS „Olimpijczyk” Białowieża Jarosław Kutikow serdecznie zapraszają na XIV Turniej Białowieskich Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białowieża. Turniej odbędzie się w dniach 28-29 luty 2020r. (piątek/sobota).  Przypominamy o zgłoszeniu udziału w turnieju do dnia 21.02.2020r. (piątek) godz.1200  - druki w załączniku.     
Serdecznie zachęcamy do sponsorowania naszej inicjatywy. Każdy z NAS może stać się częścią lokalnej tradycji.

Wpłat można dokonywać na konto:
UKS „Olimpijczyk” Białowieża
27 8071 0006 0001 5525 2000 0010
z dopiskiem: Współorganizacja turnieju

Organizatorzy.