• Żubry
  • Sarny

Awans siatkarzy białowieskiej podstawówki

Awans siatkarzy białowieskiej podstawówki

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży pomimo przegranej awansowali do dalszych rozgrywek. Po bardzo dobrym turnieju klubowym w Suwałkach przyszedł kryzysowy mecz w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Kleszczelach, w rozgrywkach szkolnych chłopców. Niewątpliwie powodem mogła być absencja kilku zawodników w ostatnich treningach spowodowanych panującym powszechnie „wirusem”, jednak tak słabą grę jest trudno wytłumaczyć. Najlepszym zawodnikiem drużyny okazał się Michał Glencner, który „prosto z łóżka” wszedł na boisko i jako jedyny grał na przyzwoitym poziomie. Przed nami kolejna runda zaraz po świętach i Nowym Roku. Czasu na trening jest niewiele, ale jesteśmy dobrej myśli. Już około 10 stycznia rozegrany zostanie półfinał grupy południowej. Gratulacje awansu i trzymamy kciuki za kolejne spotkania, które mogą przynieść dla nas dużo ciekawsze wyniki.

Nauczyciel w-f: Jarosław Kutikow