• Żubry
  • Sarny

III Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

III Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

III Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podlaskiego o Puchar Prezesa Firmy Chep Polska Sp. z o.o. Kingi Di Salvo pod honorowym patronatem Starosty Hajnowskiego...

III Turniej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Województwa Podlaskiego o Puchar Prezesa Firmy Chep Polska Sp. z o.o. Kingi Di Salvo pod honorowym patronatem Starosty Hajnowskiego Mirosława Romaniuka odbył się dnia 24.09.2016 na stadionie Białowieskiego Ośrodka Kultury. W sobotnich zmaganiach wzięło udział sześć drużyn. Początkowo pogoda nas nie rozpieszczała. Pierwsze mecze odbyły się w deszczu jednak stopniowo aura ulegała poprawie i na koniec zaświeciło słońce. Mecze odbywały się na dwóch boiskach. Grano systemem każdy z każdym. Ostateczna rywalizacja zakończyła się zwycięstwem drużyny z Centrum Obsługi Placówek w Zambrowie. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Dom Dziecka w Białowieży, Dom Dziecka w Supraślu, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Łomży, dziewczęta z Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu i drużyna Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. dr Białówny w Białymstoku. Z pośród zawodników sędziowie wybrali najlepszą zawodniczkę i bramkarza turnieju. Wszystkie drużyny otrzymały puchary, nagrody rzeczowe, plecaki ufundowane przez Wójta Gminy Białowieża a wyróżnieni zawodnicy okolicznościowe statuetki i nagrody indywidualne. Drobne niespodzianki otrzymali opiekunowie. Najmłodsza drużyna z Białegostoku otrzymała bilety wstępu do Rezerwatu Pokazowego Żubrów.

Wszystko to było możliwe dzięki naszym sponsorom:
• Urząd Marszałkowski w Białymstoku,
• Starostwo Powiatowe w Hajnówce,
• Urząd Miasta Hajnówka,
• Urząd Gminy Białowieża,
• Firma Chep Polska Sp. z o.o. w Warszawie,
• Fundacja „Oni To My”
• IKEA w Orli
• Białowieski Park Narodowy
• IBS w Białowieży,
• Firma GO SPORT POLSKA z Warszawy,
• Fundacja "Dar serca" z Warszawy,
• Państwo Kasia i Tomek Sowińscy.

Wszystkim ludziom dobrego serca bardzo serdeczne dziękujemy i liczymy na wsparcie przy realizacji kolejnych imprez sportowych.