• Żubry
  • Sarny

Siatkarski Turniej Niepodległości

Siatkarski Turniej Niepodległości

11 Listopada w białowieskim Zespole Szkolno-Przedszkolnym, odbył się świąteczny turniej piłki siatkowej.

Jak zwykle nad całością prac organizacyjnych czuwał Pan Jarosław Kutikow oraz Piotr Leoniuk.  Wójt Gminy Białowieża Grzegorz Kasprowicz wraz z wicedyrektor szkoły Barbara Leoniuk dokonał wręczenia medali i statuetek. Ten turniej był doskonałą okazją do wspólnego i radosnego świętowania niepodległości oraz integracji środowisk szkolnych.

Podczas turnieju UKS Olimpijczyk gościł u siebie zespoły  UKS „Rekord” Szepietowo, SP Supraśl oraz MSM UKS Olimpik Mońki. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Mecz o I miejsce  rozegrano w ostatniej kolejce pomiędzy Szepietowem I i Mońkami. Turniej wygrała drużyna z Moniek. Należy wspomnieć, że w zespole UKS Olimpijczyk wystąpili zawodnicy z klasy V, a nawet z klasy IV. Z każdego zespołu zostało wyłonionych 2 najlepszych zawodników nagrodzonych statuetkami: Paweł Bagiński i Piotr Dąbrowski (Szepietowo I), Szymon Wyszyński i Damian Filistowicz (Szepietowo II), Szymon Balcewicz i David Wyszkowski (Mońki), Krzysztof Serafin i Dawid Lebiedziński (Supraśl), Kamil Glencner i Bartosz Cieślak (Białowieża I), Szymon Jabłoński i Mateusz Szpakowicz (Białowieża II). Każdy z uczestników - włącznie z sędziami - otrzymał pamiątkowy medal, a zespoły nagrodzono również drobnymi upominkami. yWszystkim uczestnikom turnieju przygotowano słodki poczęstunek, który służył regeneracji sił oraz integracji młodzieży.

Klasyfikacja końcowa:
1. MSM UKS Olimpik Mońki
2.UKS „Rekord” Szepietowo I
3. UKS Olimpijczyk I
4. SP Supraśl
5.  UKS „Rekord” Szepietowo II
6. UKS Olimpijczyk II  

Dziękujemy wszystkim za przybycie i kibicom za dopingowanie naszych drużyn.