• Żubry
  • Sarny

Turniej Niepodległości w piłce siatkowej

Turniej Niepodległości w piłce siatkowej

W ramach obchodów Dnia Niepodległości odbył się turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Białowieża rocznika 2010 i 2011 dziewcząt.

W ramach obchodów Dnia Niepodległości odbył się turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Białowieża rocznika 2010 i 2011 dziewcząt. Jak zwykle rywalizacja stała na wysokim poziomie. Turniej zdominowały drużyna SP 4 Bielsk Podlaski pokonując w obydwu kategoriach swoje rywalki z Białegostoku i Białowieży w obydwu kategoriach. Dzięki hojności sponsorów każda z uczestniczek otrzymała medal oraz pierwsze trzy drużyny nagrody niespodzianki. Tradycyjnie dzięki sponsorom oraz rodzicom zawodniczek przygotowano słodki poczęstunek uczestnikom turnieju, który służył regeneracji oraz integracji zawodniczek. Miła atmosfera, wspaniała rywalizacja i mnóstwo nagród, dały dużo satysfakcji uczestniczkom turnieju.

Kolejność drużyn rocznik 2011
1. SP 4 Bielsk Podlaski I
2. SP 4 Bielsk Podlaski II
3. UKS Olimpijczyk Białowieża I
4. ATS Orły Białystok
5. UKS Olimpijczyk Białowieża I
6. SP 4 Bielsk Podlaski I

Kolejność drużyn rocznik 2010
1. SP 4 Bielsk Podlaski
2. ATS Orły Białystok I
3. ATS Orły Białystok I
4. UKS Olimpijczyk Białowieża I
5. UKS Olimpijczyk Białowieża I

Dekoracji zawodniczek dokonali przedstawiciele:
Urzędu Gminy Białowieża w osobie wójta Alberta Litwinowicza, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży - Barbary Leoniuk oraz Zarządu UKS Olimpijczyk Białowieża – Iwony Lickiewicz, Jarosława Kutikowa i fotografującego przebieg turnieju Piotra Leoniuka.
 
Dziękujemy sponsorom i rodzicom zawodniczek za pomoc w organizacji turnieju oraz sędziom – absolwentom ZS-P, zawodnikom i zawodniczkom UKS Olimpijczyk Białowieża:

Sponsor główny: Urząd Gminy Białowieża.
Sponsorzy wspierający: Bank Spółdzielczy w Hajnówce, PTTK Oddział im. J. J. Karpińskiego w Białowieży, P. P. H. Karmel Alina Dąbrowska, Marta Dąbrowska-Sowa, Browar Markowy Mariola Dziubonos, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białowieży, rodzice zawodniczek UKS Olimpijczyk Białowieża.

Dziękuję wszystkim. Pozdrawiam. Jarosław Kutikow.