Jubileusze małżeństwa w Białowieży

04 listopada 2016r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Białowieży odbyła się szczególna uroczystość - jubileusze małżeństwa...

Wśród jubilatów były pary obchodzących pięćdziesiątą rocznicę małżeństwa – Złote Gody, a także pary obchodzące sześćdziesiątą rocznicę – Diamentowe Gody.

Parom obchodzącym Złote Gody zostały przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.  Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Grzegorz Kasprowicz. W miły świąteczny nastrój jubilatów, ich rodziny oraz gości wprowadził występ artystyczny uczniów z Zespołu Szkolno-
Przedszkolnego działający przy Białowieskim Ośrodku Kultury.

Były też kwiaty, drobne upominki oraz tradycyjna lampka szampana i tort.

Gratulujemy tak wspaniałego stażu małżeńskiego  i życzymy szanownym Jubilatom dużo zdrowia, radości z każdego wspólnie przeżytego dnia, pogody ducha  i kolejnych wspaniałych rocznic.

(IK)