• Żubry
  • Sarny

Relacja z koncertu RÓŻNOGŁOSIE

Relacja z koncertu RÓŻNOGŁOSIE

Koncert odbył się w ramach realizacji projektu RÓŻNOGŁOSIE

Wystąpili soliści - Julita Kiczkajło, Izabela Karczewska, zespół folklorystyczny "Jesienny Liść" z Gródka, zespół estradowy MaKsim z Hajnówki, koncert prowadził Jan Karczewski. Gościem specjalnym był Zespół Taneczny "Spadczyna" działający przy Pałacu Kultury w Prużanach pod kierunkiem Walentyny Iskalijewej. Serdeczne dziękujemy wykonawcom za udział w koncercie!

Już teraz zapraszamy na trzeci, ostatni w tym sezonie koncert z cyklu RÓŻNOGŁOSIE w dniu 16 sierpnia 2019!

Koncert odbył się w ramach realizacji projektu „RÓŻNOGŁOSIE – cykl prezentacji muzycznych białoruskiej mniejszości narodowej” ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz z dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Organizatorzy: Towarzystwo Przyjaciół Białowieży, Białowieski Ośrodek Kultury.

Partnerzy: Urząd Gminy Białowieża, Dom Dziecka w Białowieży, Hajnowski Dom Kultury, Stowarzyszenie Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, Ochotnicza Straż Pożarna w Białowieży, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Białowieży.