Wójt Gminy Białowieża, Zarząd UKS „Olimpijczyk” Białowieża, Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białowieży zapraszają na XIII Turniej Białowieskich Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Białowieża. Turniej odbędzie się w dniach 01-02 marca 2019r. (piątek/sobota) na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Białowieży.

Program zawodów:
01.03.2019r. (piątek)
16:30 – losowanie, pokaz OSP udzielania pierwszej pomocy
16:45 – rozgrzewka zawodników
17:00 – mecze na dwóch boiskach
18:00 – otwarcie turnieju
22:30 – zakończenie pierwszego dnia turnieju

02.03.2019r. ( sobota)
9:00 – rozgrzewka zawodników
9:30 – pierwsze spotkania
ok. godz. 15:00 – zakończenie turnieju i wręczenie pucharów oraz wyróżnień przez Wójta Gminy i sponsorów.
17:00 – ognisko integracyjne zawodników, sponsorów i organizatorów