Złote Gody

W czwartek 12 grudnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Białowieży odbyła się piękna i wzruszająca uroczystość, a mianowicie jubileusz pięćdziesiątej rocznicy małżeństwa tzw. Złote Gody. Parom obchodzącym ten jubileusz zostały przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medale "Za długoletnie pożycie małżeńskie", które wręczył Albert Litwinowicz, wójt Gminy Białowieża.

W tym roku w gronie szacownych Jubilatów znaleźli się:
1. Maria i Jerzy Rabczuk.
2. Nadzieja i Michał Dulko.
3. Julia i Jan Krzemińscy.
4. Henryka i Tadeusz Przygodzki.
5. Nadzieja i Witalis Szpakowicz.
6. Grażyna i Teodor Iganowicz.
7. Jadwiga i Stanisław Banach.
8. Helena i Ireneusz Bochenko.
9. Anna i Ryszard Komarewscy.

Po części oficjalnej wszyscy przybyli zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który odbył się w nowo wyremontowanym Centrum Aktywności Lokalnej. Serdecznie gratulujemy wszystkim Jubilatom i życzymy długich oraz pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu.

Mateusz Gutowski