• Żubry
  • Sarny

Gospodarstwo Agroturystyczne ”PL.OUTBACK”

Gospodarstwo Agroturystyczne ”PL.OUTBACK”

Serdecznie zapraszam na wypoczynek do PL.OUTBACK, Białowieża, od kwietnia do września. Dom w spokojnym, mniej zabudowanym miejscu a tylko 700m spacerem do sklepu, poczty, wypożyczalni rowerów czy informacji turystycznej. Z przyjemnością podpowiem co i gdzie warto zobaczyć, pożyczę mapy terenu. Host speaks very good English

Gospodarstwo Agroturystyczne ”PL.OUTBACK”
adres: 17-230  Białowieża   
ul. Graniczna 13
tel. kom.: 723 135 666
adres e-mail: pl.outback@gmail.com

Do dyspozycji gości  są 4 sypialnie:
• 2, każda z dwoma jednoosobowymi łóżkami
• 2, każda z jednym dwuosobowym łóżkiem
• Wszystkie sypialnie posiadają łazienki

Pokoje posiadają ławeczki na bagaż, komody i wieszaki, wejście WiFi, radio z CD i USB, oraz wszelkie inne niezbędne wygody.

Także, dla Państwa dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia ( dwupalnikowa kuchenka, mikrofalówka, lodówka, expres do kawy oraz grill).

Po zakończonym dniu, możecie Państwo zrelaksować się na kanapie wewnątrz domu lub na werandzie (skąd rozciąga się widok na dzikie łąki) przeglądając z półki interesujące materiały do czytania, rozważając "życie, wszechświat i wszystko", lub choćby pogawędka ze mną (po polsku lub angielsku).

Dla zainteresowanych chętnie pomogę w organizacji czasu wolnego (przejazdy bryczką, pomoc w wypożyczeniu rowerów, spacer do rezerwatu  oraz pomoc w zwiedzeniu wielu innych ciekawych miejsc).

Poza oczywistymi atrakcjami lokalnymi, czas spędzony tutaj wpływa pozytywnie na umysł i przyjemnie wprowadza dobre samopoczucie poprzez kalibracje właściwej perspektywy. Po prostu odmładza.

Zapraszam!!!!
Agroturystyka "PL OUTBACK"
tel. 723 135 666

Przydatne linki