• Żubry
  • Sarny

Pokoje Gościnne "ŻUBR"

Pokoje Gościnne "ŻUBR"

Jeżeli szukasz miejsca, w którym chciałbyś odpocząć od monotonii codziennego życia i zakosztować kontaktu z piękną naturą, to Białowieża spełni Twoje oczekiwania.

Pokoje Gościnne "ŻUBR"
Aleksander Waśko
ul. Waszkiewicza 196A
17-230 Białowieża

e-mail: kontakt@pokojezubr.pl
tel/fax: +48 856812028
tel GSM: +48 519 022 846, +48 519 022 854
 
Poczuj klimat Puszczy Białowieskiej...
Jeżeli szukasz miejsca, w którym chciałbyś odpocząć od monotonii codziennego życia i zakosztować kontaktu z piękną naturą, to Białowieża spełni Twoje oczekiwania. U nas zostawisz miejski zgiełk i pęd życia daleko za sobą. Tutaj czas płynie wolniej, a każda jego minuta na długo zostaje w pamięci. Serdecznie zapraszamy
Pokoje Gościnne "ŻUBR" oferują Państwu 5 pokoi 2-osobowych, nowych i komfortowych  z wyjściem na balkon. Pokoje wyposażone są w własną, osobną łazienką z WC, prysznicem oraz umywalką. Do dyspozycji gości jest również jadalnia i w pełni wyposażona kuchnia z lodówką, kuchenką elektryczną, mikrofalówkę, czajnikiem elektrycznym, naczyniami i sztućcami, które pozwolą Państwu przygotować posiłki. W pobliżu istnieje możliwość zjedzenia smacznych posiłków.
 
Wszystkie pokoje posiadają na wyposażeniu:
- lodówkę
- sejf
- ciekłokrystaliczny telewizor LED
- bezprzewodowy BEZPŁATNY dostęp do Internetu.
 
Bezpłatnie nasi goście korzystają z: internetu bezprzewodowego, miejsca parkingowego, grilla oraz kijków do nordic walking.

Przydatne linki